[email protected]

Bize Yazın

506 793 26 17

Şube Başvurusu

535 558 65 35

Bilgi Hattı

SEM logo küçük

Simpaş Sigorta ile Sigorta Akademi’nin birlikte hayata geçirmiş olduğu SİMPAŞ SEM, 2021 yılı Eylül ayı itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.

Bir Sosyal Sorumluluk görevi üslenen Simpaş Sigorta Sigortacılık Eğitim Merkezi, her ay olmak üzere, 5 tam gün süren eğitimlerini, İstanbul Şişli’de Nova Baran Plaza’da bulunan Simpaş Sigorta Genel Müdürlüğü’nün 40 kişi kapasiteli eğitim salonunda yüz yüze ve ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Eğitim sonunda tam katılım sağlayan katılımcılara, katılım sertifikası verilmektedir.

Simpaş SEM; her ay düzenlediği eğitimlerde, tüm Sigorta Branşları olmak üzere, Sigorta Pazarlaması, Acente Kuruluş İşlemleri, Acente Yönetimi, Sigorta Hasar Yönetimi ve Süreçleri, Sigortacılıkta Etik Kurallar, Sigorta Muhasebesi, Sigorta Bilgi Teknolojileri gibi tüm konuları içeren detaylı içeriği ile sigorta sektöründe bir ilke imza atmaktadır.

Simpaş SEM, üslendiği bu misyon ile, sigortacılık mesleğine adım atan ve bu konuda uzmanlaşmak isteyen kişilere yön vererek katkı sağlamaya ve sigortacılık kariyerinde artı değer sunmaya devam edecektir.

 

Simpaş SEM İletişim Bilgileri :
Telefon & Whatsapp :
0 555 012 19 69
E-posta : [email protected]

ACENTELİKLERİMİZ