[email protected]

Bize Yazın

506 793 26 17

Şube Başvurusu

545 746 72 71

Bilgi Hattı

SEM logo küçük

Simpaş Sigorta ile Sigorta Akademi’nin birlikte hayata geçirmiş olduğu SİMPAŞ SEM, 2021 yılı Eylül ayı itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.

Bir Sosyal Sorumluluk görevi üslenen Simpaş Sigorta Sigortacılık Eğitim Merkezi, 2024 yılı itibariyle eğitimlerini yılda 4 kez olmak üzere yeniden düzenlemiş ve eğitim süresi 3 tam gün olarak değiştirilmiştir. Hafta içi yapılan bu eğitimler, İstanbul Şişli’de Nova Baran Plaza’da bulunan Simpaş Sigorta Genel Müdürlüğü’nün 40 kişi kapasiteli eğitim salonunda yüz yüze ve ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitim sonunda tam katılım sağlayan katılımcılara, katılım sertifikası verilmektedir.

Simpaş SEM; Her yıl Şubat, Nisan, Haziran, Eylül aylarında düzenlediği eğitimlerde, Trafik, Kasko, Dask, Konut, Ferdi Kaza, İşyeri, Sağlık, Hayat, Emeklilik, Sorumluluk, Nakliyat, Mühendislik sigortaları olmak üzere tüm Sigorta Branşları, Sigorta Satış ve Pazarlaması, Sigorta Yönetmeliği ve Acente Kuruluş İşlemleri, Sigorta Hasar Yönetimi ve süreçleri gibi tüm konuları içeren detaylı içeriği ile sigorta sektöründe bir ilke imza atmaktadır.

Simpaş SEM, üslendiği bu misyon ile, sigortacılık mesleğine adım atan ve bu konuda uzmanlaşmak isteyen kişilere yön vererek katkı sağlamaya ve sigortacılık kariyerinde artı değer sunmaya devam edecektir.

 

Simpaş SEM İletişim Bilgileri :
Telefon & Whatsapp :
0 555 012 19 69
E-posta : [email protected]

ACENTELİKLERİMİZ